Články na téma hodinky, pánské i dámské hodinky značek jako Festina, Certina, Casio, Rado, Tissot

Investujte do kvalitních hodinek

Pro většinu z nás jsou hodinky stylovou součástí outfitu stejně jako například značkové boty, třpytivé šperky či luxusní kabelka. Kvalitní a mnohdy přepychové hodinky utváří náš osobitý styl, a proto do nich neváháme investovat nemalé finanční prostředky.

Jak jste na tom Vy? Berete hodinky jako stylovou investici?

zpět na homepage hodinky

Pánové, umíte nosit hodinky?
Investujte do kvalitních hodinek

Trh nabízí celou řadu značek a modelů, a tak není snadné se mezi jednotlivými výrobci hodinek zorientovat. Při výběru hodinek bychom si měli dát skutečně záležet a zvolit takové hodinky, které vystihnou naši osobnost, životní styl, neomrzí nás a zároveň nezruinují náš rodinný rozpočet. Hodinky jsou ve své podstatě srdcová záležitost. Nemusíte do nich investovat tisíce, aby jste si je zamilovali.

Nenechte se při výběru ovlivňovat

Při výběru hodinek je důležité, abyste si udělali jasnou představu o tom, co od hodinek očekáváte. Stejně tak je důležité, zda-li inklinujete spíše ke sportovním nebo klasickým modelům. Hodinky budete nosit velkou část dne, a proto byste se v nich měli cítit co nejpohodlněji. Důležitá rada zní: Nenechte se do ničeho nutit. Pokud se Vám daný model z nějakého důvodu nelíbí, ale okolí Vás přesvědčuje o opaku, nepodlehněte jeho vlivu.

Později by jste toho litovali. Mezi zákazníky jsou například velmi oblíbené tzv. imageové hodinky. Jenže většina těchto modelů podléhá nejnovější módě pouze na určité – a mnohdy krátké – období. Poté je vystřídají nové imageové hodinky a zákazník pak bývá zklamaný. Pokud se nenecháte ovlivňovat současnými trendy, ale budete vybírat hodinky podle toho, co se Vám skutečně líbí, budete s výběrem spokojeni na dlouhou dobu.

Investujte do klasiky s nadčasovým designem

V případě, že si nekupujete hodinky na jednu sezónu, ale naopak je pro Vás důležitá jejich hodnota i v budoucnosti, investujte do klasických hodinek s nadčasovým designem. Značkové a luxusní hodinky se pohybují v řádu několika tisíc a více, nicméně při nákupu online můžete sehnat drahé hodinky i za zlomkovou cenu.

Internetové obchody nabízí pánské hodinky, dámské hodinky i hodinky pro děti a zákazníci zde mohou nakoupit za nízké internetové ceny hodinky známých i méně známých značek.

investice-hodinky

Zlato, stříbro a hodinky s koženým páskem

Pokud jste se rozhodli dát na naši radu a investovat do klasických hodinek s nadčasovým designem, zvolte zlatou či stříbrnou klasiku. Oblíbené jsou rovněž hodinky s koženým páskem, který můžete jednoduše vyměnit nejen při jeho opotřebování. Pro dámy bývá mnohdy těžké rozhodování mezi zlatým a stříbrným modelem hodinek. V tomto případě pro Vás máme jednoduchou radu. Pořiďte si hodinky s kombinací zlata a stříbra. Díky tomu už nemusíte řešit, jestli se hodinky hodí k ostatním Vašim šperkům.

Zapomeňte na předsudky

Máte pocit, že se klasické hodinky nehodí k běžnému nošení? Odhoďte předsudky stranou. Klasické hodinky s nadčasovým designem se naopak perfektně hodí nejen do společnosti, ale také k obyčejným jeanům a celé řadě dalších outfitů. Umíte-li hodinky nosit, můžete si je vzít takřka ke všemu.

Ovšem i u klasických hodinek platí stále stejné pravidlo. Pokud se v nich necítíte dobře, nekupujte si je a raději zvolte současný trend. Líbí se Vám plastové hodinky, hodinky s velkým ciferníkem či hodinky plné barev? Volba je jen na Vás.

Drahé versus levné hodinky

Značkové hodinky jsou bezpochyby výhodná investice, zvláště pokud si dáte na jejich výběru záležet či si necháte poradit od odborníka. Na druhou stranu i výběr levnější varianty není špatná volba. Stačí se mezi jednotlivými modely hodinek alespoň částečně orientovat. Pak už si snadno vyberete hodinky, které jsou sice za nižší pořizovací cenu, ale zároveň patří mezi kvalitní modely hodinek a plní svou funkci.

Ať už se rozhodnete do hodinek investovat větší finanční obnos nebo zvolíte levnější variantu, vždy myslete na to, aby se Vám hodinky dobře nosily, prozradily Vám správný časový údaj a zároveň Vám posloužili jako módní doplněk.

luxusní hodinky

hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, luxusní hodinky, elegantní hodinky ,módní hodinky, sportovní hodinky, zlaté hodinky...

hodinky Adidas, Alfex, Casio, Certina,
Charles Delon, Citizen, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina, Guess,
Hugo Boss, JVD, Kienzle, Lacoste, Lorus, Lotus, Memphis, Mustang, Nautica, Offshore, Orient, Prim, Pulsar, Puma, Royal London, Secco, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Telstar, Timex, Tissot, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Wenger

•   Analogové hodinky
využívají k zobrazování přesného času ručičky (hodiny, minuty, vteřiny)
•   Digitální hodinky
hodinky s digitálním výstupem, který
ukazuje čas na display
•   Binární hodinky
hodinky pro fajnšmekry, ukazují čas po sečtení hodnot v binárním kódu
•   Kombinované hodinky
velmi častý typ hodinek, kdy je čas zobr.
jak ručičkami, tak grafickým displayem
 

hodinky

Máte zájem zde vložit originální článek na téma hodinky? Pište na info@weos.cz
Odkazy: