Články na téma hodinky, pánské i dámské hodinky značek jako Festina, Certina, Casio, Rado, Tissot

Nebojte se objednat kvalitní hodinky Tissot online

Rozhodli jste se, že si uděláte radost a pořídíte si luxusní hodinky? Nebo plánujete nákup hodinek pro své nejbližší?

Kvalitní hodinky jsou ideálním dárkem pro jakoukoliv příležitost, a pokud si dáte na jejich výběru záležet, rozhodně tímto dárkem nic nezkazíte. Navíc budete-li nakupovat online, ušetříte čas i peníze. Nebojte se nakupovat po internetu.

zpět na homepage hodinky

Hodinky jako skvělý tip na dárek
Investujte do kvalitních hodinek
Pánové, umíte nosit hodinky?

Trh nabízí široký výběr hodinek, a tak záleží jen na Vaší oblíbenosti určité značky, finančních možnostech či doporučení Vašich známých a přátel. Patříte-li mezi milovníky švýcarských hodinek, které jsou známé svou spolehlivostí, nemůžeme Vám doporučit jinou značku hodinek než Tissot.

Hodinky Tissot patří mezi špičkové výrobky, což mimo jiné potvrzuje i jeho členství ve Swatch Group. Hodinky Tissot vynikají nejen svým klasickým designem zkombinovaným s nejmodernějšími technologiemi, ale také dlouholetou tradicí. Vždyť hodinky Tissot nosily na zápěstí slavné hvězdy jako například Elvis Presley, Grace Kelly či Nelson Mandela.

Hodinky Tissot představují vítězství

Značka Tissot patří k významným partnerům MotoGPTM, FIBA Basketbalu, Mistrovství světa v ledním hokeji, cyklistice a šermu, Superbiku nebo Australské fotbalové lize, díky čemuž oblíbenost značky rovněž stále roste.

Věrní zákazníci nedají na hodinky Tissot dopustit, protože poznali na vlastní kůži kvalitu a preciznost této značky. Pokud sledujete novinky z oblasti techniky, jistě Vám nemohlo uniknout, že švýcarská značka Tissot neustále posouvá hranice svých možností a uvádí na trh skutečné "hodinářské" skvosty.

investice-hodinky

Rafinované a naprosto neotřelé

Elegantní, sportovní, rafinované a naprosto neotřelé kolekce hodinek Tissot dokážou nadchnout muže i ženy a vyvolat v nich neutuchající touhu po jejich vlastnictví. Hodinky Tissot nabízí neuvěřitelné množství zabudovaných funkcí jako například předpověď počasí, ukazatel přílivu, kompas a další vychytávky, které vystihují danou kolekci. Stačí si vybrat model, který dokonale vystihne Vaši osobnost.

Nadčasový design hodinek Tissot Vám navíc zaručuje, že Vás vybraný model jen tak neomrzí. To platí pro klasické hodinky Tissot i pro ryze sportovní verzi hodinek. Kde najdete krásné modely hodinek Tissot pro muže i ženy? Zkuste se např. zde podívat na prvotřídní hodinky Tissot.

Švýcarské hodinky nemají konkurenci - hodinky Festina

Internetové obchody dnes nabízejí ty nejlepší značky původem ze Švýcarska – mezi ně patří i Festina. Náramkové hodinky Festina patří mezi hodinářskou jedničku na trzích ve Francii, Španělsku i u nás, za což vděčí pověstné švýcarské kvalitě, povedenému designové zpracování a velmi příznivým cenám.

Stejně jako značka Tissot i značka Festina působí ve sponzoringu. Konkrétně se jedná o vlastní cyklistický tým či post oficiální časomíry při závodech jako jsou Tour de Suisse, Tour de Romandie a v neposlední řadě Tour de France. U nás sponzoruje značka Festina cyklistiku, tenis, hokej, basketbal, běh na lyžích, golf a další sporty. Hodinky Festina jsou v České republice oblíbené.

hodinky festina

Nejen v kamenném obchodě Vám poradí

Výběr hodinek není minutová záležitost a zákazníci si mnohdy neví rady. V případě, že se nedokážete mezi jednotlivými značkami či modely zorientovat, stačí využít kontakty přímo na internetových stránkách. Zkušení prodejci hodinek Vám ochotně poradí telefonicky nebo zodpoví Vaše otázky prostřednictvím e-mailu. Individuální přístup k zákazníkovi není jen výsadou kamenných obchodů..

hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, luxusní hodinky, elegantní hodinky ,módní hodinky, sportovní hodinky, zlaté hodinky...

hodinky Adidas, Alfex, Casio, Certina,
Charles Delon, Citizen, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina, Guess,
Hugo Boss, JVD, Kienzle, Lacoste, Lorus, Lotus, Memphis, Mustang, Nautica, Offshore, Orient, Prim, Pulsar, Puma, Royal London, Secco, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Telstar, Timex, Tissot, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Wenger

•   Analogové hodinky
využívají k zobrazování přesného času ručičky (hodiny, minuty, vteřiny)
•   Digitální hodinky
hodinky s digitálním výstupem, který
ukazuje čas na display
•   Binární hodinky
hodinky pro fajnšmekry, ukazují čas po sečtení hodnot v binárním kódu
•   Kombinované hodinky
velmi častý typ hodinek, kdy je čas zobr.
jak ručičkami, tak grafickým displayem
 

hodinky

Máte zájem zde vložit originální článek na téma hodinky? Pište na info@weos.cz
Odkazy: