Články na téma hodinky, pánské i dámské hodinky značek jako Festina, Certina, Casio, Rado, Tissot

Hodinky jako skvělý tip na dárek

Pokud jste se rozhodli udělat radost někomu vám blízkému koupí hodinek, možná řešíte dilema, týkající se výběru těch pravých. Určitě v tom nejste sami, protože při dnešní rozsáhlé nabídce značek není nic jednoduchého vybrat právě ty hodinky, které udělají jejich budoucímu nositeli největší radost a užitek.

V následujících řádcích se Vám pokusíme pomoci při výběru a stanovit si kritéria, kterými se řídit při nákupu hodinek. Věříme, že si vyberete ty pravé hodinky, ať už pro váš či vaše blízké.

zpět na homepage hodinky

Hodinky jako skvělý tip na dárek

Určete správný styl

Příjemce nových hodinek a jeho osoba a životní styl je hlavní ukazatel toho, jaké hodinky máte vybrat. Také se jedná o to, zda slouží hodinky jako projev poděkování, lásky a přátelství atp. Aktivní sportovec ocení spíše sportovní hodinky s mnohdy výraznějším designem a případně speciálními funkcemi.

Křehké ženě mohou hodinky sloužit jako ozdoba či šperk a možnosti výběru jsou naštěstí velmi rozsáhlé.

Vybírejte hodinky podle příjemce

Hodinky pro svého obdarovaného nakupujte zásadně s předstihem. Mnohdy se vyskytnou potíže, které mohou radost z dárku jen zkazit. Pečlivě se zamyslete nad tím, jaké záliby a způsob trávení volného času váš obdarovaný volí, v jaké společnosti se pohybuje apod. V případě, že nákup necháte na poslední chvíli, budete se muset spokojit s mnohem menším výběrem.

Ženy i muži často nemají zájem o přehnaně okázalé, designové hodinky a mnohem více by ocenili klasické náramkové hodinky decentního vzhledu. Může to samozřejmě platit i naopak.  Vzhled je totiž důležitější kritérium než samotná cena. Zejména mladší lidé ocení přidané funkce navíc a mají v oblibě sportovní hodinky se zajímavými atypickými funkcemi.

Kupujte hodinky ze spolehlivého zdroje

Zejména díky rozsáhlé nabídce hodinek na internetu je nyní výběr hodinek čím dál složitější. O to větší problém však je narazit na opravdu osvědčeného, poctivého prodejce hodinek, který vás při prvním případném problému nenechá na holičkách.

Zejména často velmi levné značkové hodinky mohou svědčit spíše o pofidérním zdroji hodinek někde z čínské dílny, než o poctivých úmyslech jejich prodejce. Projdětě si pečlivě Vámi vybraný eshop s hodinkami, a ujistěte se, zda jde o spolehlivý eshop, či jen řada z levných a nekvalitních prodejců hodinek.

S věnováním či bez?

Apelujeme na vás, velmi zvažte využití gravírování hodinek. Hodinky můžete svěřit kovorytci nebo klenotníkovi, který může provést nápis, datum, jméno atp. Velmi pečlivě však gravírování zvažte.

Jde o proces, který je nenávratný a sami si dovedete představit, v jakých situacích byste radši žádnou takovou ozdobu neuvítali.

Řemínek je to, oč tu běží

Řemínek je součást hodinek, kterou nelze podceňovat. I když se vám dodaný řemínek k vybraným hodinkám nelíbí, je u seriózních prodejců možnost provést změnu řemínku. Nelze to však provést ve všech případech a jsou i lidé, kteří nesnesou kovový řemínek. Některým naopak vadí řemínek z plastu či kůže. Buďte proto opatrní.

Při hledání seriózního prodejce se můžete obrátit na portál Hodinkomania.cz. Pracovníci kontaktní linky vám rádi odpoví na vaše dotazy k vámi vybraným hodinkám.

hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, luxusní hodinky, elegantní hodinky ,módní hodinky, sportovní hodinky, zlaté hodinky...

hodinky Adidas, Alfex, Casio, Certina,
Charles Delon, Citizen, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina, Guess,
Hugo Boss, JVD, Kienzle, Lacoste, Lorus, Lotus, Memphis, Mustang, Nautica, Offshore, Orient, Prim, Pulsar, Puma, Royal London, Secco, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Telstar, Timex, Tissot, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Wenger

•   Analogové hodinky
využívají k zobrazování přesného času ručičky (hodiny, minuty, vteřiny)
•   Digitální hodinky
hodinky s digitálním výstupem, který
ukazuje čas na display
•   Binární hodinky
hodinky pro fajnšmekry, ukazují čas po sečtení hodnot v binárním kódu
•   Kombinované hodinky
velmi častý typ hodinek, kdy je čas zobr.
jak ručičkami, tak grafickým displayem
 

hodinky

Máte zájem zde vložit originální článek na téma hodinky? Pište na info@weos.cz
Odkazy: