Články na téma hodinky, pánské i dámské hodinky značek jako Festina, Certina, Casio, Rado, Tissot

Uvažujete o nových hodinkách a chcete nasbírat inspiraci a dozvědět se více?

Na trhu hodinek je v současné době nepřeberné množství značek. Jak poznáte kvalitní hodinky? Zaměřte se na provedení pouzdra hodinek, upínací řemínek, krycí sklíčko (safírové se nepoškrábe, ale je dražší) a v neposlední řadě strojek, který je odborně nazýván kalibr.

Možná se ptáte jak vybrat ty pravé hodinky pro Vás. Pokud nakupujete hodinky poprvé, nejdříve doporučujeme si něco o hodinkách přečíst. Všeobecně je dobré dbát na kvalitní strojek, který Vám zaručí dlouhou životnost hodinek a také bezproblémový chod. Mezi oblíbené hodinky patří např. značky Casio, Festina, Tissot nebo Certina.

zpět na homepage

Unikátní technologie Eco-Drive od Citizen
Hodinky jako skvělý tip na dárek
Investujte do kvalitních hodinek
Luxusní hodinky podtrhnou Váš styl

Poznejte skutečnou povahu času s hodinkami Seiko

novinky hodinky Uvažujete-li o koupi hodinek, které nemají být pouze Vašim módním doplňkem, zaměřte svou pozornost na hodinky Seiko. Tato japonská značka působí na trhu již od roku 1881 a za tu dobu si vybudovala velice silné postavení.

Hodinky Festina: synonymum elegance

novinky hodinky Hodinky značky Festina v sobě snoubí švýcarskou duši, japonské srdce a španělskou energii. Možná právě díky tomuto netradičnímu spojení je značka Festina úspěšná v globálním měřítku a oblíbená mezi zákazníky na celém světě.

Hodinky Wenger: švýcarská kvalita a nadčasový design

novinky hodinky Švýcarská společnost Wenger začínala jako výrobce kapesních nožů, čímž si na trhu vybudovala silné postavení. V roce 1893 se stala hlavním dodavatelem kapesních nožů pro švýcarskou armádu. V roce 1991 se zhostila nového úkolu a opět pro švýcarskou armádu. Tentokrát začala značka Wenger s výrobou vysoce odolných hodinek.

Pár slov o švýcarských značkách Certina a Tissot

novinky hodinky Švýcarské hodinky Certina a Tissot jsou známé po celém světě. Vynikají zejména svým neotřelým designem, přesností a vysokou kvalitou. Hodinky Certina i hodinky Tissot jsou členy společnosti Swatch Group, která vyrábí špičkové quartzové a mechanické strojky Eta. V článku si obě tyto značky představíme detailněji.

Jak sladit hodinky a šperky?

novinky hodinky Správně zvolený šperk a kvalitní hodinky dokážou podtrhnout osobnost každé ženy. Stylové hodinky a zlaté šperky nejen vyjadřují módní styl, ale zároveň jej dotvářejí. A platí to i u mužů. Většina z nich nedá na kvalitní hodinky dopustit. Ovšem víte, jak si správně vybrat?

Co jste možná nevěděli o povrchové úpravě hodinek

novinky hodinky Hodinky se dnes vyrábějí z nejrůznějších materiálů. Jsou jimi například plast, slitina kovů, ušlechtilá ocel, titan, drahé kovy, kůže, dřevo, silikon, polyuretan nebo textil. Obecně se největší oblibě těší ocelovéhodinky, které představují určitý standard kvalitních hodinek. Libují si v nich především ti, kteří rádi cítí váhu masivního kovu na svém zápěstí. Než se však dostanou na pulty obchodů, procházejí obvykle nejrůznějšími úpravami, mezi které patří také úprava povrchu.


hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, luxusní hodinky, elegantní hodinky ,módní hodinky, sportovní hodinky, zlaté hodinky...

hodinky Adidas, Alfex, Casio, Certina,
Charles Delon, Citizen, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina, Guess,
Hugo Boss, JVD, Kienzle, Lacoste, Lorus, Lotus, Memphis, Mustang, Nautica, Offshore, Orient, Prim, Pulsar, Puma, Royal London, Secco, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Telstar, Timex, Tissot, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Wenger

•   Analogové hodinky
využívají k zobrazování přesného času ručičky (hodiny, minuty, vteřiny)
•   Digitální hodinky
hodinky s digitálním výstupem, který
ukazuje čas na display
•   Binární hodinky
hodinky pro fajnšmekry, ukazují čas po sečtení hodnot v binárním kódu
•   Kombinované hodinky
velmi častý typ hodinek, kdy je čas zobr.
jak ručičkami, tak grafickým displayem
 

hodinky

Máte zájem zde vložit originální článek na téma hodinky? Pište na info@weos.cz
Odkazy: