Články na téma hodinky, pánské i dámské hodinky značek jako Festina, Certina, Casio, Rado, Tissot

Hodinky Adidas - stylové sportovní hodinky

Značka Adidas je známá po celém světě. V jejím portfoliu naleznete jak věci na sport, tak i tzv. street oblečení či stylové kousky jako jsou Porsche design sport, SLVR a další.

Společnost Adidas ovšem nepatří jen mezi specialisty na oblečení a obuv. Vyrábí také vysoce kvalitní hodinky.

zpět na homepage hodinky

Pánové, umíte nosit hodinky?
Zábavné hodinky Esprit
Kvalitní hodinky online

Výroba hodinek Adidas začala v roce 1948, přičemž nejvýznamněji se na ní podílel Adi Drassler. Pro upřesnění je však nutné dodat, že značka byla aktivní již od roku 1924, kdy začali bratři Adi a Rudolf Drassler prodávat boty. O kvalitách výrobků značky Adidas nebylo nikdy pochyb. Společnost Adidas sponzorovala například sprintera Jesse Owense, který získal během soutěží čtyři zlaté medaile.

Boty, oblečení i hodinky Adidas si dokázaly vybudovat silné postavení v celém světě a jsou vyhledávaným zbožím napříč všemi generacemi. Společnost Adidas se stala vůbec nejuznávanější ze všech společností, které vyrábějí sportovní oblečení a jedním z nejprodávanějších jejich artiklů se staly právě hodinky Adidas.

Stylové sportovní hodinky Adidas

Dnes je společnost Adidas obrovský mezinárodní podnik, jenž může sportovcům (profesionálním i amatérským) nabídnout přesně to, co vyžadují. Hodinky Adidas zaznamenaly při svém uvedení na trh skutečně monstrózní úspěch, za což vděčí především svým konstruktérům. Jejich hlavním cílem bylo zhotovit hodinky, které získají vedoucí postavení mezi sportovními hodinkami na celém světě.

esprit veselé

Společnost Adidas vykročila správným směrem a dosažení svého cíle je na dosah. Hodinky Adidas jsou vysoce kvalitní a dokážou uspokojit náročné požadavky sportovců i zákazníků všech věkových kategorií upřednostňující módní sportovní styl.

Hodinky Adidas nabité funkcemi

Zájemci o hodinky Adidas ocení výběr z více než 150 modelů a zároveň jejich vysokou výkonnost. Hodinky Adidas jsou navrženy takovým způsobem, aby splňovaly vysoké nároky při nejrůznějších sportovních aktivitách. Díky tomu si můžete vzít hodinky na fotbal, basketbal, při běhu či řadě dalších sportovních aktivit. Hodinky Adidas splní svůj účel a zároveň působí na zápěstí sportovce naprosto přirozeně. Samozřejmě plní i svou módní funkci.

Značka Adidas si mimo jiné zakládá na tom, aby byly sportovní hodinky Adidas nabité funkcemi. Součástí takřka všech modelů je digitální chronograf a alarm. Jednotlivé řady jsou navrženy odlišnými způsoby, díky čemuž můžete zvolit model přesně odpovídající Vašim aktivitám. Velice oblíbená je řada hodinek Adidas Originals, jenž přináší ryze sportovní vzhled a kombinaci barevných materiálů. Tyto hodinnkyoceníte zejména při neformálních příležitost či na méně formálních pracovištích.

Obliba v unisex hodinkách Adidas

Značka Adidas nabízí ve svém portfoliu hodinky určené ženám i mužům, tzv. unisex modely. O tento typ hodinek je obrovský zájem, jelikož představuje nezávislost a navíc lze unisex modely spatřit na zápěstí nejedné hollywoodské celebrity.

unisex hodinky adidas

Oblíbeným unisex modelem jsou například hodinky Adidas Stockholm, které vypadají na první pohled jako ryze pánské hodinky, ovšem na dámské ruce dokonale vyniknou a odhalí její jedinečnost.

Speciální a limitované edice

Potrpíte-li si na modely hodinek, které jsou unikátní a jejich počet je omezen, doporučujeme Vám vybírat ze speciálních a limitovaných edic. Uniknout by Vám neměly dámské hodinky Adidas z limitované edice Melbourne Gold Tone, kterých je pouze 500 kusu na celém světě. Hodinky Adidas Melbourne Limited Edition Gold Tone mají náramek z luxusní oceli ve zlatém tónu. Hodinky mají rovněž zlatý  ciferník a jsou odolné proti vodě až do 50 metrů.

Speciální edici představují unisex hodinky Adidas Santiago, jenž jsou vyrobeny ze speciální žluté pryskyřice včetně náramku. Žlutý ciferník je doplněn zlatými ručičkami a postranními lištami.

Mějte svůj vlastní styl

I když značka Adidas určuje módní trendy na celém světě, jejím hlavním cílem je přimět lidi všech věkových kategorií, aby byli sami sebou. Nezáleží na tom, zda-li jste aktivní sportovec, divák nebo dáváte přednost elegantnímu stylu. Nejdůležitější je, abyste našli přesně to, co hledáte a cítili se i při nošení hodinek příjemně. Osmělte se a určete si svůj vlastní osobitý styl!

 

hodinky, pánské hodinky, dámské hodinky, luxusní hodinky, elegantní hodinky ,módní hodinky, sportovní hodinky, zlaté hodinky...

hodinky Adidas, Alfex, Casio, Certina,
Charles Delon, Citizen, Diesel, DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina, Guess,
Hugo Boss, JVD, Kienzle, Lacoste, Lorus, Lotus, Memphis, Mustang, Nautica, Offshore, Orient, Prim, Pulsar, Puma, Royal London, Secco, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Telstar, Timex, Tissot, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Wenger

•   Analogové hodinky
využívají k zobrazování přesného času ručičky (hodiny, minuty, vteřiny)
•   Digitální hodinky
hodinky s digitálním výstupem, který
ukazuje čas na display
•   Binární hodinky
hodinky pro fajnšmekry, ukazují čas po sečtení hodnot v binárním kódu
•   Kombinované hodinky
velmi častý typ hodinek, kdy je čas zobr.
jak ručičkami, tak grafickým displayem
 

hodinky

Máte zájem zde vložit originální článek na téma hodinky? Pište na info@weos.cz
Odkazy: